fbpx

E-L 10-21, P 10-19

Seiklusmaa on täis naeru, põnevust ja seiklusi!

Ronja ja Ruben ärkasid vara-vara hommikul. Nad panid kiirelt riidesse. Pesid käsku ootamata hambad ja näo ning tõttasid ema-isa äratama. „Emme, issi! Me oleme valmis!“ hõikasid Ronja ja Ruben justkui ühest suust. Ema vaatas lapsi unise näoga. „Milleks valmis?“ küsis ta haigutades. Isa muigas ja tõusis voodist üles. Tema juba teadis, kuhu lapsed ruttavad. Isa ringutas mõnuledes ja sõnas: „Ronja ning Ruben on alati kiirelt valmis, kui on minek mängumaale.“

Tule tähista sünnipäeva Seiklusmaal!

E - L 10 - 21 ja P 10 - 19
Sünnipäeva toimumisel oleme avatud kuni 21.

Miks tulla mängima just seiklusmaale?

Kergesti
ligipääsetav

Asume kaubanduskeskuses, mis on kergesti ligipääsetav ning pakub hulganisti tegevusi kõigile.

Turvaline
mängukeskond

Tagame lastele turvalise mängukeskkonna, kus kasutame Kanadas toodetud kvaliteetseid ronimislinnaku elemente.

Armastame
puhtust

Meie mängutuba on hästi hooldatud ning töökorras.

Oleme
Kliendikesksed

Meie meeskond on tähelepanelik ning valmis aitama. Leiame mõlemale poolele sobivad lahendused.

Atraktsioonid

Meist

Seiklusmaa on mõnus, lõbus ja turvaline koht, kus saavad mängida erinevas vanuses lapsed – tegevusi jagub nii beebidele kui ka suurtele põnnidele. 

Vanemad võivad mudilasega koos lustida või hoopis kaubanduskeskuses šopata. Meie oleme rahul, kui kõigil pereliikmetel on hea olla!

Mängukeskuse sisekord

 • Seiklusmaale mängima tulles on kohustuslik kaasa võtta hea tuju, nakkav naer, hooliv suhtumine ja mis peamine – OLE TERVE, KUI PURIKAS!
 • Haigussümptomitega lapsed mängukeskusesse POLE LUBATUD – Seiklusmaal on õigus laste mänguaeg haiguste korral peatada.
 • Seiklusmaa EI OSUTA lapsehoiuteenust. Mängimine on lapse enda või lapsevanema/eestkostja vastutusel.
 • Alla 4-aastane laps VIIBIB mängukeskuses AINULT VANEMA või SAATJA järelvalve all. Suured vennad/õed on lubatud alates 12. eluaastast saatjatena kaasa.
 • ERIVAJADUSTEGA LASTE puhul on VANEMA või HOOLDAJA kohalolek alati KOHUSTUSLIK. NB! Juhul, kui laps on suuteline (seisund: kerge puue) viibima väljakul ilma saatjata,  PALUME TUNGIVALT edastada oma lapse tervisliku seisundi kohta infot.
 • MÄNGUAJA TEENUST tuleb kasutada vastavalt piletil väljatoodud AJALE. Lahkumisel on kohustuslik esitada mänguajapilet klienditeenindajale. Mänguaja ületamisel tuleb tasuda lisatasu.
 • Palume jätta ÜLERIIDED ja VÄLISJALANÕUD selleks ettenähtud kohta.
 • Seiklusmaa ei vastuta kadunud või varastatud isiklike asjade eest, sh väärisesemete kaotsimineku, varguse või kahjustumisega kaasnevate kahjude eest. Soovitame mitte jätta asju järelvalveta!
 • SOKKIDE KANDMINE on Seiklusmaal kõikidele külastajatele KOHUSTUSLIK!
 • Mängides tuleb jälgida nii enda kui ka teiste turvalisust ja ohutust. Õnnetusse sattumise või mõne muu ohu korral pöördu koheselt meeskonnaliikmete poole abi saamiseks. Meeskonnaliikmetel on ÕIGUS teenuse kasutamine PEATADA, kui ohtu seatakse nii enda kui teiste turvalisus või ettevõttele kuuluv vara.
 • Mängukeskuse reeglite rikkumisel ei võta Seiklusmaa, ega selle töötajad, vastutust võimalike õnnetusjuhtumite eest.
 • Mängukeskuse vara tuleb kasutada hoolikalt ning heaperemehelikult. HF Järve OÜ-l on õigus nõuda kahjustatud vara hüvitamist vastavalt tekitatud kahjule.
 • Oma toidu või joogiga on mängukeskusse sisenemine keelatud (v.a sünnipäevatubade rent ja plastikjoogipudelid). Müügil olevaid jooke ja sööke palume tarbida selleks ettenähtud kohas.
 • Mängukeskuses on videovalve.

 

NB! Mängukeskuses on lubatud filmida ja pildistada. Seiklusmaa kui juriidiline isik võib kasutada pildistatud ja filmitud materjale ettevõtte kodulehel ja sotsiaalmeediakanalites. Kui külastaja ei ole nõus, et tema isik on jäädvustatud mõnel ettevõtte tehtud materjalil, siis palume sellest teavitada Seiklusmaa meeskonda.