fbpx

E-L 10-21, P 10-19

Lisateenused

Kui soovid sünnipäeva veelgi põnevamaks muuta, siis meil on selleks lahendus!
Telli sünnipäevale mustkunsti show, peojuht või näo- ja kehamaalinguid. Lisaks saab meie kaudu tellida ka kauneid õhupallikobaraid ruumi dekoreerimiseks.
Lisateenuse soovi korral märkige sünnipäevatoa broneeringut sooritades teenus, mille vastu tunnete huvi. Seiklusmaa meeskond võtab Teiega teenuse saadavuse ning täpsemate detailide osas ühendust ning kinnitab selle e-maili teel üldisest tellimusest eraldi.

Animaator
Hind 100.00 / 1h
Animaatori show lisab sünnipäevale särtsu. Lõbus etendus kestab tunnikese. Valikus on tavaline ning eriprogramm (õhupallidega, pinataga, mitme animaatoriga). Eriprogrammi broneerimiseks võta meiega ühendust.
Kummitallaga sokid
Hind 3.20 / 1 paar
Sinu heaolu on meile oluline. Libisemisvigastuste vältimiseks on Seiklusmaa mängukeskustes kummitallaga sokid kohustuslikud.
Õhupallide kobarad
Hind 55.00
Õhupallide kobarad on efektsed ning kaunid. Saame tellida just sellise värvikombinatsiooni nagu sünnipäevalapsele meeldib.
Teadus-show
Hind 145.00 / 30-40 min
Teadus-show viib väiksed külalised peolt otse laborisse ning koos juhendajaga sukeldutakse põnevasse katsetuste maailma. Lapsi üllatavad kuiv jää, leekpurskaja, põlev kauss, rakett, tuletrikid ja mitmesugused erinevad katsetused. Kõik trikid on lastele TURVALISED. 
Vesitätoveeringute komplekt
Hind 30.00
Vesitätoveeringud on meil kohapeal olemas ning valmis kasutamiseks. Vesitätoveeringud on ühed laste lemmikud, sest valikus on erinevaid ägedaid pilte ning neid on põnev nahale paigaldada. Komplekt sisaldab 30 tätoveeringut ja vee pritse paigaldamiseks.