E-L 10-21, P 10-19

Lisateenused

Kui soovid sünnipäeva veelgi põnevamaks muuta ning lastele lisategevusi pakkuda, siis meil on selleks lahendus!
on võimalik tellida sünnipäevale mustkunsti show, peojuht või näo- ja kehamaalinguid. Lisaks saab meie kaudu tellida ka kauneid õhupallikobaraid ruumi dekoreerimiseks.
Lisateenuse soovi korral märkige sünnipäevatoa broneeringut sooritades teenus, mille vastu tunnete huvi. Seiklusmaa meeskond võtab Teiega teenuse saadavuse ning täpsemate detailide osas ühendust ning kinnitab selle e-maili teel üldisest tellimusest eraldi.

Mustkunstnik Marko
Hind 220.00 / 1h
Mustkunstnik Marko on esinenud 13+ aastat sünnipäevadel ja erinevatel üritustel. Tema kava kestus on 30-35 minutit. Kava sisaldab erinevaid trikke koos jänesega, tuvidega, rätikutega, pallidega ja võlukepiga. Enamasti seisnevad trikid millegi välja võlumises või ära kaotamises. Paljudes trikkides saavad ka lapsed mustkunstnikku aidata.
Näomaalingud
Hind 75.00 / 1h
Kaunid näomaalingud on laste seas populaarsed ning tekitavad palju rõõmu. Olenevalt laste arvust saab kunstnik teha nii suuremaid kui väiksemaid maalinguid. Kunstnik kasutab kvaliteetseid Snazaroo näomaalinguvärve, mis on vee baasil ning ei tekita allergiat. Värv on kergesti mahapestav.
Õhupallide kobarad
Hind 55.00
Õhupallide kobarad on efektsed ning kaunid. Saame tellida just sellise värvikombinatsiooni nagu sünnipäevalapsele meeldib.
UV-maalingud
Hind 75.00 / 1h
UV näo- ja kehamaalingud passivad eriti hästi meie Rocca al Mare Diskotuppa, sest sealne valgustus muudab need veelgi efektsemaks. Eriti väljapaistva tulemuse annavad sädelevad kivikesed ja glitter. Kunstnik kasutab spetsiaalsed kehale ja näole mõeldud Eulenspiegel’i värve,mis on nahale ohutud.
Vesitätoveeringute komplekt
Hind 30.00
Vesitätoveeringud on meil kohapeal olemas ning valmis kasutamiseks. Vesitätoveeringud on ühed laste lemmikud, sest valikus on erinevaid ägedaid pilte ning neid on põnev nahale paigaldada. Komplekt sisaldab 30 tätoveeringut ja vee pritse paigaldamiseks.