Seiklusmaa mängukeskus Rocca al Mare keskuse 2. korrusel

Oleme avatud iga päev 10:00 - 21:00

Atraktsioonid

Takistusterada 

Rubeni ja Ronja lemmik mängukoht on suur ronimislinnak, mis on nii kõrge, et läbib koguni mängukeskuse kahte korrust.  Linnaku kõige kõrgemalt korruselt saab isegi merevaadet nautida. Ronimislinnakus on põnevad käigud erinevatel tasanditel, mis on täis takistusi.  Suur ronimislinnak on soovitatav alates 4. eluaastast.


Keerdus liutorud ja pikk laineliumägi

Suure ronimislinnaku kõige põnevamad atraktsioonid on vaieldamatult kaks keerdus liutoru, mis tekitavad palju elevust ja ka nõuavad omajagu julgust. Torud tulevad ronimislinnaku kõrgeimalt korruselt alla. Lisaks liutorudele on linnakus ka pikk sinine laineliumägi, mis lastele palju rõõmu valmistab.


Ahviraudtee ja ronimistoru

Ahviraudtee on äge atraktsioon suure ronimislinnaku kõrgemas osas. See on palju elevust tekitav ning lõbus, sest ahviraudteel saab rippudes ühest otsast teise kihutada. Ahviraudtee juurest on võimalik järgmisele tasandile ronida mööda sinist ronimistoru. See on sarnane liutoruga, kuid toru sees on hoopis ronimiskivid, mida mööda saab üles ja alla ronida.


Traktoriteala

Rubeni ja Välgupoiss Kalle lemmik koht on muidugi traktoriteala, sest siin saab pedaalitraktoritega ringi vurada ja tunda end kui tõsise töömehena. Meil on kokku 8 kärudega traktorit, seega saab korraga lustida palju lapsi. See on pisike park keset linna,  mille taustaks on linnapanoraam ning ümberringi roheline muruala.


Väikelasteala

Väikelaste ronimisala on väiksem versioon suurest ronimislinnakust, kus ka kõige pisemad külastajad saavad ronimist harjutada ja liugu lasta. Et aga julgematel mudilastel igav ei hakkaks, on neil võimalus ka lausa lae alla ronida. Lisaks on ronimisalal vahvad helipaneelid, kus väikelapsed saavad erinevate tegelaste ja masinate hääli kuulata. Väikelastealal on ka mänguasjanurk koos kööginurgaga, mis vaieldamatult üks lemmik kohtadest väikelaste seas. Väikelasteala on sobilik kuni 3. aastastele lastele.

 

Tutvu ka sünnipäevatubadega

Kontakt

Asukoht :
Paldiski mnt 102, 13522, Tallinn
Rocca Al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn
Lahtiolekuajad:
Iga päev kell 10:00-21:00.
Info ja broneerimine:
+372 5380 9550
Teenindusjuht:
+372 5380 9550