Seiklusmaa mängukeskus Rocca al Mare keskuse 2. korrusel

Oleme avatud iga päev 10:00 - 21:00

Lisateenused

Kui soovid sünnipäeva veelgi põnevamaks muuta ning lastele lisategevusi pakkuda, siis meil on selleks lahendus! Meie kaudu on võimalik tellida sünnipäevale mustkunsti show, peojuht või näo- ja kehamaalinguid. Lisaks saab meie kaudu tellida ka kauneid õhupallikobaraid ruumi dekoreerimiseks.

Mustkunstnik Marko 

Hind 220€/ 30-35 min

Mustkunstnik Marko on esinenud 13+ aastat sünnipäevadel ja erinevatel üritustel. Tema kava kestus on 30-35 minutit. Kava sisaldab erinevaid trikke koos jänesega, tuvidega, rätikutega, pallidega ja võlukepiga. Enamasti seisnevad trikid millegi välja võlumises või ära kaotamises. Paljudes trikkides saavad ka lapsed mustkunstnikku aidata.

Peojuht 

Hind 130€/ 1h

Peojuht aitab organiseerida laste sünnipäevategevusi ning muudab peo meeleolukaks. Enamasti tellitakse peojuht laste sünnipäevadele kostümeerituna (soovi korral palume täpsustada, millist tegelast soovitakse), ent juba suurematele lastele võib ka kostümeerimata peojuhi kutsuda. Mängud, lõbusad võistlused, meisterdamine, laulud ning tantsud ja mõistatused võivad kõik tegevuskavasse kuuluda, mis pannakse kokku vastavalt laste vanusele, arvule ning võttes arvesse erisoove.

UV-maalingud 

Hind 75€/ 1h

UV näo- ja kehamaalingud sobivad meie Diskotoas pidutsevatele sünnipäevalistele eriti hästi, sest selles ruumis olev valgustus muudab maalingud veeli effektsemaks ja eriliseks. Et näo- ja kehamaalingud veelgi uhkemad oleksid saab lisada ka sädelevaid kivikesi ja glitterit. Kunstnik kasutab spetsiaalsed kehale ja näole mõeldud Eulenspiegel’i värve, mis on  kaunid ja erksad ning nahale ohutud.

Näomaalingud

Hind 75€/ 1h

Kaunid näomaalingud on laste seas ääretult populaarsed ning tekitavad palju rõõmu. Olenevalt laste arvust saab kunstnik teha nii suuremaid kui väiksemaid maalinguid. Kunstnik kasutab kvaliteetseid Snazaroo näomaalinguvärve, mis on vee baasil ning ei tekita allergiat. Värv on kergesti mahapestav.

Õhupallid

Hind 55€ 

Õhupallide kobarad on efektsed ning kaunid. Saame tellida just sellise värvikombinatsiooni nagu sünnipäevalapsele meeldib.

Vesitätoveeringute komplekt

Hind 30€ 

Vesitätoveeringud on meil kohapeal olemas ning valmis kasutamiseks. Vesitätoveeringud on ühed laste lemmikud, sest valikus on erinevaid ägedaid pilte ning neid on põnev endale paigaldada. Komplekt sisaldab 20 tätoveeringut ja vee pritse paigaldamiseks.

Lisateenuse soovi korral märkige sünnipäevatoa broneeringut sooritades teenus, mille vastu tunnete huvi. Seiklusmaa meeskond võtab Teiega teenuse saadavuse ning täpsemate detailide osas ühendust ning kinnitab selle e-maili teel üldisest tellimusest eraldi.

Broneeri sünnipäev

Kontakt

Asukoht :
Paldiski mnt 102, 13522, Tallinn
Rocca Al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn
Lahtiolekuajad:
Iga päev kell 10:00-21:00.
Info ja broneerimine:
+372 5380 9550
Teenindusjuht:
+372 5380 9550