Seiklusmaa mängukeskus Järve keskuse 2. korrusel

Lahtiolekuajad: E-L 10-21, P 10-19
*Sünnipäeva toimumisel oleme pühapäeval avatud kuni 21

Atraktsioonid

Pallimeri 

Tähelepanu, valmis olla, sukelduma! Tule lõbutse meie värvilises pallimeres, milles hullamine pakub rõõmu nii pere kõige pisematele kui ka suurematele lastele. Ja tead mis? Pallilainetele saab ka surfata – selleks võta appi suured pehmed kalad. Lõbus olemine garanteeritud!


Keerdus liutorud ja pikk laineliumägi

Suure ronimislinnaku kõige põnevamad atraktsioonid on vaieldamatult kaks keerdus liutoru, mis tekitavad palju elevust ja ka nõuavad omajagu julgust. Torud tulevad ronimislinnaku kõrgeimalt korruselt alla. Lisaks liutorudele on linnakus ka pikk 3-rajaline laineliumägi, mis lastele palju rõõmu valmistab.


Mänguautomaadid

Tule proovi Seiklusmaa mänguautomaate. Valikus on näiteks automäng, kus väiksed Tänakud või Schumacherid saavad oma oskused proovile panna. Kel kihutamine meeltmööda ei ole, sel soovitame proovida veepüssivõistlust. Mäng on eriti kaasahaarav, sest automaadist tuleb välja päris vesi. 


Vaarao mänguala

Ohoo, valmistu ägedaks retkeks, sest Seiklusmaal saavad lapsed minna ajarännakule Egiptimaale. Meie vaaraode mängualal saad seigelda püramiidides. Selles erilises paigas lendavad peade kohal esemed ja kobrad oskavad tõeliselt ägedat trikki – nad sülgavad mängupalle!


Batuut

Tule hüplema ja veeda lastega koos kvaliteetaega. Batuudil saad täis päevase trenninormi ja hea enesetunde pealekauba. Hüppa niisama, tee trikke või klõpsi lahedaid pilte. Oodatud on igas vanuses külastajad, kes otsivad aktiivseid ja lõbusaid hetki.

 

Tutvu ka sünnipäevatubadega

Kontakt

Asukoht :
Pärnu mnt 238, 11624 Tallinn
Järve Keskus, Tallinn
Lahtiolekuajad:
E-L 10-21, P 10-19 (sünnipäeva toimumisel oleme avatud kuni 21)
Info ja broneerimine:
+372 550 7792
Teenindusjuht:
+372 550 7792