Seiklusmaa mängukeskus Rocca al Mare keskuse 2. korrusel

Oleme avatud iga päev 10:00 - 21:00

Broneerimistingimused

Teenuse rendihind sisaldab sünnipäevatoa kasutust vastavalt eelnevalt broneeritud ajale ning kokku on kõikidel külalistel võimalik viibida Seiklusmaa mängukeskuses 3h. Juhul, kui peol osaleb rohkem külalisi kui sünnipäevatoas ette nähtud siis lisatasu maksma ei pea. Lapsevanematele on sissepääs mängumaale tasuta. Sünnipäevatoa külalised võivad võtta kaasa enda toidu ja joogi või kasutada Seiklusmaa toitlustusteenust. Sünnipäevatubade sisekorra eeskirjadega saab tutvuda siin.

HF Rocca OÜ ei osuta lapsehoiuteenust. Lapsed on lapsevanema või sünnipäevatoa broneerinud isiku vastutusel, kaasa arvatud juhul, kui peo viib läbi peojuht. Turvalisuse tagamiseks palume lapsevanematel jälgida kõigi oma peol viibivate laste tegevust.

Tellimuse vormistamine läbi kodulehe

Teenuse tellimiseks tuleb teha broneering läbi Seiklusmaa koduleheküljel oleva broneerimissüsteemi. Tellimuse vormistamiseks tuleb valida sobivad tooted ja teenused ning täita vajalikud väljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (€), mille saab tasuda pangalingi kaudu. Kui valite broneeringut tehes võimaluse maksta ainult broneerimistasu 30 €, siis ülejäänud ruumirent tasutakse kohapeal kaardi- või sularahamaksena. Tellitud toitlustus aga lisatakse koheselt broneerimistasule ning see tuleb tasuda täies mahus broneeringu tegemise ajal. Lisateenused tasutakse kohapeal kaardi- või sularahamaksena teenuse hilisema kinnitamise tõttu. Sünnipäevatoa broneering jõustub alates makse sooritamisest. Kui broneeritud aega või lisategevust ei ole võimalik pakkuda, teavitatakse sellest ostjat ning tagastatakse tasutud raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Edukal broneerimisel saadetakse broneeringusse sisestatud e-maili aadressile automaatne broneeringu kinnitus. Juhul, kui e-kirja ei tule, palume võtta ühendust Seiklusmaa meeskonnaga e-maili teel info@seiklusmaa.ee või helistada +372 5380 9550.

Tühistamistingimused

Pärast kinnituse kättesaamist on ostjal õigus broneeringust taganeda 14 päeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 48 tundi enne broneeritud sünnipäeva aega. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Broneeringust taganemiseks või muutmiseks tuleb esitada kirjalik teavitus e-postile info@seiklusmaa.ee rohkem kui 48 tundi enne broneeringu aega. Broneeritud sünnipäeva aega on võimalik ümber tõsta maksimaalselt 1 (ühe) aasta jooksul esialgsest kuupäevast. Renditasu ettemaks summas 30 eurot tagastatakse ainult mängukeskuse kinkekaartides. Kui tellitud olid toidud, mis olid tühistamise hetkeks juba valmistamisel või mille tooraine oli juba tarnija poolt soetatud, siis tervet toitlustuse summat ei tagastada.

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Ettevõtte kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress jt) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse osutamiseks. HF Rocca OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, HF Rocca OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud andmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Ettevõte ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Seiklusmaa saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi otsepostituse teadete saamiseks broneerimisankeedil oleval vastaval väljal. HF Rocca OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, HF Rocca OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud andmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Seiklusmaa osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja teel aadressile info@seiklusmaa.ee või helistada telefonil: +372 5560 0393

Kui ostja ja ettevõte ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Kontakt

Asukoht :
Paldiski mnt 102, 13522, Tallinn
Rocca Al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn
Lahtiolekuajad:
Iga päev kell 10:00-21:00.
Info ja broneerimine:
+372 5380 9550
Teenindusjuht:
+372 5380 9550